امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۷:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136694
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، اسحاق جهانگیری شامگاه چهارشنبه با حضور در جلسه شورای برنامه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، اسحاق جهانگیری شامگاه چهارشنبه با حضور در جلسه شورای برنامه ریزی استان خوزستان با اشاره به بحث رودخانه کارون و مسائل مرتبط با آن گفت: موضوع رودخانه کارون از اهمیت بسیاری برخوردار است و باید مشکلات آن هر چه سریعتر برطرف شود.

معاون اول رئیس جمهور اضافه کرد: باید در جلسات متعدد و متمرکز راه حل های برون رفت از مشکلات پیش روی این استان مورد بررسی قرار گیرد و به دنبال راهکارهایی باشیم که دغدغه این استان برطرف شود.

جهانگیری با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر تکمیل طرح ۵۵۰ هزار هکتاری گفت: باید راهکارهایی برای تخصیص آب برای این طرح بزرگ پیدا کنیم.

در ابتدای این جلسه معاونان عمرانی و برنامه ریزی استانداری خوزستان با ارائه گزارشهایی از وضعیت اقتصادی و کشاورزی استان به ارائه راهکارهایی به منظور پیشبرد اهداف دولت یازدهم برای توسعه استان پرداختند.

همچنین در ادامه این جلسه چیت چیان وزیر نیرو گزارشی از اقدامات وزارت نیرو برای طرح های استان ارائه داد و ابتکار معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از برنامه ها و اقدامات این سازمان برای احیاء و نجات کارون خبر داد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها