امروز : پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 21
۱۳:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136698
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حسین فدایی دبیر کل جمعیت ایثارگران در میزگرد تخصصی ششمین کنگره سراسری این جمعیت ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حسین فدایی دبیر کل جمعیت ایثارگران در میزگرد تخصصی ششمین کنگره سراسری این جمعیت با تأکید بر اینکه ما نباید اهداف و آرمان‌های انقلاب را فراموش کنیم، اظهار داشت: ما نمی‌توانیم اسلام را از قرائت‌های مختلف بپذیریم و باید اسلام را از ولایت دریافت کنیم.
فدایی با اشاره به گفتمان عدالت و پیشرفت اسلامی و گفتمان اقتصاد مقاومتی ادامه داد: همه ظرفیت‌های ما در فهم این مسئله است و باید برای اجرای این گفتمان بسیج شویم.
دبیر کل جمعیت ایثارگران تصریح کرد: جریان سلطه، جریان فتنه و منحرف می‌خواهند گفتمان دیگری به جز این موضوعات در جامعه غالب شود و موضوع گفت‌وگوی جامعه تغییر کند و از این طریق جامعه را دوقطبی سازند.
وی بر همین اساس تأکید کرد: ما نباید اجازه دهیم که جامعه دوقطبی شود و امت انقلاب به بازی دیگران بیفتد.
فدایی مطالبه مردم و رهبری را تکیه بر قدرت درون‌زا و ظرفیت داخلی دانست و گفت: این قدرت رویکرد قدرت ما در مذاکرات بوده و باعث پیروزی می‌شود و صدایی به جز این امر به معنای اختلاف با رهبری است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها