امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۳:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136702
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بندرعباس سردار محمدرضا نقدی پیش از ظهر امروز در نهمین نشست شورای اداری هرمزگان اظهار داشت: دشمن در ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بندرعباس سردار محمدرضا نقدی پیش از ظهر امروز در نهمین نشست شورای اداری هرمزگان اظهار داشت: دشمن در عرصه نظامی عاجز شد و نتوانست در برابر ملت ایران کاری از پیش ببرد.

وی با بیان اینکه همه مردم ما آمادگی دارند، افزود: ارتش و بسیجیان و شاگردان این انقلاب در لبنان و سوریه و عراق درس‌هایی به استکبار دادند که خودشان می‌دانند در مقابل این ملت نمی‌توانند کاری کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت: آنها امید به تهاجم فرهنگی دل بستند چون می‌دانند در کوتاه مدت نمی‌توانند کاری کنند و باید برای دراز مدت کار کنند.

نقدی با بیان اینکه دشمنان به حوزه اقتصاد وارد شده‌اند‌، افزود: از همین رو مردم باید مقاومت اقتصادی را در دستور کار خود قرار دهند.

به گفته‌ وی، اقتصاد مقاومتی راهکاری است که می‌تواند ما را از این گردنه عبور دهد و مسئله را حل کند.

این مسئول گفت: ‌فشاری را که بر اقتصاد ماست اگر بر روی هر کشوری بود آن کشور تا حالا حکومتش از همه پاشیده بود.

وی با بیان اینکه در فتنه همه ابرقدرت‌ها به مقابله با نظام آمدند، افزود: مسئله اقتصادی مرتبط با آسایش و آرامش مردم است و در این راستا باید همه دست در دست هم دهیم و با کار جهادی مشکلات را رفع کنیم.

این مسئول گفت: در جنگ هوشمندانه عمل شد و از ظرفیت ملت استفاده شد و به موفقیت رسیدیم، نیروهای مردمی به میدان آمدند و خود مردم دشمن را متوقف کردند.

وی ادامه داد: رهبری فرمودند اگر بسیج نبود سرنوشت جنگ چیز دیگری می‌شد و دشمن غالب می‌شد.

وی گفت: امروز در عرصه اقتصاد جنگ نابرابر داریم و دشمنان صف‌آرایی کردند و باید همدلی همه را به کار بگیریم، اگر به مردم اعتماد کنیم در عرصه اقتصاد فتح‌المبین به وجود می‌آید.

انتهای پیام/88001/ش30/ظ1004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار