امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۲:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136704
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جمعی از طلاب مؤسسه زبان و فرهنگ‌شناسی جامعةالمصطفی العالمیه روز گذشته با اللّهیار ملکشاهی رئیس ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جمعی از طلاب مؤسسه زبان و فرهنگ‌شناسی جامعةالمصطفی العالمیه روز گذشته با اللّهیار ملکشاهی رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کردند.

ملکشاهی در ابتدای این دیدار با اشاره به اینکه زبان مهمترین و یکی از ابزارهای اساسی ارتباطات میان افراد و جوامع مختلف است،‌ گفت: آشنایی و تسلط بر چند زبان می‌تواند نقش مؤثری در تبلیغات اسلامی و رواج فرهنگ اسلامی میان سایر ملت‌ها و ادیان داشته باشد.

وی در ادامه این دیدار با اشاره به جایگاه مجلس در نظام جمهوری اسلامی ایران، افزود: یکی از شاخصه‌های دموکراسی در جوامع امروزی داشتن مجلسی با اختیارات بالا به عنوان منعکس‌کننده اراده ملت‌هاست و با توجه به اختیارات وسیعی که قانون اساسی برای مجلس شورای اسلامی شناخته است می‌توان از جمهوری اسلامی ایران به عنوان دموکراتیک‌ترین کشور در این زمینه یاد کرد.

ملکشاهی در پایان با تشریح نقش قوای سه‌گانه در نظام جمهوری اسلامی ایران توضیحاتی درباره اصول مختلف قانون اساسی، جایگاه ولایت فقیه در این قانون و ساز و کارهای دموکراتیک پیش‌بینی شده در آن ارائه کرد.

در ادامه این دیدار برخی از اعضای مؤسسه زبان و فرهنگ‌شناسی جامعةالمصطفی العالمیه نیز با طرح سؤالاتی درباره همکاری‌های پارلمانی مجلس و نقش آن در ارتباطات ملت‌ها با یکدیگر با رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت‌وگو و تبادل‌نظر کردند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها