امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۰۵:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136706
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، معاون اول رئیس جمهور در حاشیه بازدید از طرح ۵۵۰ هزار هکتاری ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، معاون اول رئیس جمهور در حاشیه بازدید از طرح ۵۵۰ هزار هکتاری اراضی کشاورزی در نشستی که به منظور بررسی احیای این اراضی برگزار شد، گفت: اتمام این طرح در این استان با ابعاد این چنین گسترده، بسیار بی سابقه بوده و باعث افزایش اشتغال و توسعه کشاورزی در این استان خواهد شد.

وی پیشرفتهای صورت گرفته در این زمینه را مناسب توصیف کرد و بر اهتمام ویژه دولت تدبیرو امید در تکمیل طرحهای عمرانی تاکید کرد.

جهانگیری ادامه داد: امیدواریم اجرای این طرح هیچگونه تبعات منفی برای این استان نداشته باشد و با اجرای موفقیت آمیز این طرح، حق بزرگی را که استان شهیدپرور خوزستان به گردن کشور دارد را ادا کنیم.

وزرای جهاد کشاورزی و نیرو نیز در سخنانی بر لزوم پیگیری و اتمام کامل این طرح تا پایان دولت یازدهم تاکید کردند.

امام جمعه هویزه نیز از تلاش های دولت تدبیر و امید برای احیا و اتمام طرح ۵۵۰ هزار هکتاری قدردانی کرد و اینگونه فعالیتهای دولت یازدهم را در راستای منویات مقام معظم رهبری دانست.

در ابتدای این جلسه نیز مسئولان اجرایی طرح ۵۵۰ هزار هکتاری با ارائه توضیحاتی برنامه های انجام شده برای پیشرفت این طرح را ارائه دادند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها