امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۷:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136712
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
محمدحسین علیزاده، مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه‌ ساز خراسان رضوی درگفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ...

محمدحسین علیزاده، مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه‌ ساز خراسان رضوی درگفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت: بنده و خانواده‌ام در زادگاهمان بیرجند مدرسه ساخته‌ایم.

وی با اشاره به خاطرات خیرین، افزود: تعداد زیادی از خانواده‌های شهید در خراسان رضوی برای ساخت مدرسه مراجعه کردند و گفتند هیچ نامی از آنها در امر مدرسه سازی نبرید و آنها همه حقوق فرزند شهید خود را از ابتدا پس‌انداز کرده و به مدرسه‌سازی اختصاص داده و درخواست کردند به نام شهید گمنام نامگذاری شود.

علیزاده گفت: خانواده‌ای تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) بود که فرزندش در اثر حادثه‌ای از بین رفت و از هر نظر محدودیت داشت؛ اما آنها شماره حساب مدرسه‌سازی را به هر طریقی پیدا کرده بودند و به ما اعلام کردند پول به حساب آن  ریختیم.

مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه‌ساز خراسان رضوی، یادآور شد: به خانمی دیگری که در یک روستا زندگی می‌کرد و تحت پوشش کمیته امداد امام(ره) بود هرچه اصرار کردیم منزل خود را تعمیر کند قبول نکرد و دیه فرزند خود را برای ساخت مدرسه اختصاص داد.

وی اضافه کرد: زمانی که بلیط اتوبوس رایج بود؛ خانمی وارد اتاق بنده شد و گفت «من می‌خواهم به اندازه یک بلیط در مدرسه‌سازی خودم را سهیم کنم».

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها