امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۱:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136726
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 65
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بر اساس آمار و ارقامی که روزنامه «هاآرتص» جمع‌آوری کرده، در سال ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بر اساس آمار و ارقامی که روزنامه «هاآرتص» جمع‌آوری کرده، در سال 2014، حداقل 10 نظامی صهیونیستی خودکشی کرده‌اند که از این تعداد، 4 نفر تابستان سال 2014 در جنگ غزه حضور داشته‌اند.

بر اساس این گزارش، سال 2013، 7 سرباز اسرائیلی خودکشی کرده بودند، بنابراین آمار سال جاری افزایش تعداد خودکشی‌ها نسبت به سال گذشته را نشان می‌دهد. با این حال، هاآرتص گزارش داده، در کل تعداد خودکشی‌ها نسبت به 10 سال قبل کاهش یافته است؛ یعنی زمانی که به طور متوسط هر سال 22 سرباز خودکشی می‌کردند.

ارتش رژیم صهیونیستی دسترسی محدودتر سربازان به سلاح و تلاش ارتش برای جلوگیری از خودکشی را از عوامل کاهش این مورد بیان کرده است. اما به دنبال خودکشی سه سرباز از یگان پل گیواتی و یک سرباز ذخیره، بعد از جنگ غزه، وزارت جنگ رژیم صهیونیستی اعلام کرد قصد دارد تاثیر جنگ غزه بر سربازانی که در این جنگ حضور داشته‌اند بررسی کند.

بر اساس این گزارش،‌ به دنبال خودکشی نظامیان صهیونیست بعد از جنگ غزه، مقامات سلامت روانی وزارت جنگ رژیم صهیونیستی به طور انفرادی با سربازان یگان پل گیواتی ملاقات کردند. پرسشنامه‌‌هایی در میان سربازان پخش شد تا افرادی را که دارای مشکلات روانی هستند، شناسایی کنند.

به نوشته هاآرتص، تعدادی از سربازان به خاطر مشکلات روانی، بعد از جنگ غزه مرخص شده‌اند.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها