امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۳:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136731
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، شهرک «العشاره» در ریف دیر الزور، واقع در شرق سوریه روز گذشته شاهد حملات ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، شهرک «العشاره» در ریف دیر الزور، واقع در شرق سوریه روز گذشته شاهد حملات گسترده‌ ای از سوی گروه تروریستی تکفیری «داعش» علیه عناصرش بود که از این گروه تکفیری جدا شده و قصد فرار از مناطق تحت تصرف داعش در این استان را داشتند.

از زمان ناکامی داعش در حمله به فرودگاه نظامی دیر الزور موجی از فرار میان عناصر تکفیری این گروه در شرق سوریه آغاز شده است. این موضوع موجب شده تا داعش صدها نفر از این عناصر فراری را پس از دستگیری اعدام کند.

از سوی دیگر، کوی «الصناعه» در شهر دیر الزور و منطقه «حویجه صکر» در نزدیکی فرودگاه نظامی دیر الزور شاهد درگیری‌هایی بین نیروهای ارتش سوریه با عناصر تکفیری داعش بود.

همچنین گزارش شده که داعش سرانجام پس از کش و قوس‌های فراوان سرکرده خود در استان دیر الزور را منصوب کرد که گفته می‌شود، تابعیت یکی از کشورهای عربی حوزه خلیج فارس را داراست.

سرکرده یا همان «والی» پیشین داعش دارای تابعیت تونسی بود که در جریان درگیری با نیروهای ارتش سوریه اوایل دسامبر گذشته به هلاکت رسید.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها