امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۲۰:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13674
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۵۶
تعداد بازدید: 136
۲۴ خرداد و حضور حماسی ملت ایران پای صندوق‌های رأی، نشانه‌ای روشن و پیامی آشکار برای کسانی بود که در اندیشه باطلشان «انقلاب/ جمهوری اسلامی»، مکتب حضرت ...

۲۴ خرداد و حضور حماسی ملت ایران پای صندوق‌های رأی، نشانه‌ای روشن و پیامی آشکار برای کسانی بود که در اندیشه باطلشان «انقلاب/ جمهوری اسلامی»، مکتب حضرت امام خمینی قدس سره‌الشریف و حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای و ولایت‌پذیری ملت ایران، رو به پایان دانسته می‌شد.

جوانان پرشور و مردان و زنانی که جوشش درونشان عشق به اسلام و ایران و آرمان‌های انقلاب/ جمهوری اسلامی است، با لبیکی تاریخی به مولا و مقتدای‌شان، به خوبی نشان دادند رهبر حکیم انقلاب و فرمایشات گهربارشان، امروز در میان آنان دارای پیروانی است که تنها منتظرند اشاره‌ای از ایشان شود تا به سر بدوند. 

حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای انتخابات ۲۴ خرداد را یکی از مهم‌ترین برهه‌های انقلاب دانستند و از ملت شریف ایران خواستند با حضوری حماسی، دشمنان را بار دیگر ناامید کنند. ملت نیز این روز را به میدان بزرگی برای نشان دادن عشق و ارادت پاک به ولایت فقیه، عزم و استقامت، رشد کشور و دانایی و حضور مبدل کردند. 

به راستی آن همه تبلیغ و اصرار بر تقلب و متهم کردن نظام اسلامی ما به خیانت در آرای مردم در انتخابات ۸۸، مسائل و معضلات داخلی به ویژه تورم، گرانی، نوسان ارز و طلا و دیگر مشکلات اقتصادی و از آن بالاتر سوءتدبیر و سوءمدیریت‌ها و فشارهای خارجی بالاخص تهدیدها، تحریم‌ها و توطئه‌هایی که از سوی دشمن در ۲ سال اخیر علیه ملت ایران صورت گرفت، تحلیلگران و ناظران غربی را به این خیال خام انداخته بود که این بار ایرانیان با صندوق‌های رأی قهر می‌کنند و انتخابات ریاست جمهوری سرد و کم‌رنگ برگزار می‌شود اما ملت باز هم کاری کرد که مستکبران عصبانی شوند.

در این میان برخی عناصر سیاسی داخلی نیز برای نیل بیگانگان به مقصود، با آنها همراه و هم‌داستان شده و حتی اصل کارآمدی نظام و انقلاب را نیز زیر سؤال می‌بردند؛ اگرچه منافع ایران زیر سؤال برود!

اما صاحبان واقعی انقلاب که پایه‌های نظام اسلامی از سوی آنها به حرکت در‌می‌آید،‌ با حضور همه‌جانبه و هوشمندانه پای صندوق‌های رأی، فارغ از آنکه چه کسی آرای ملت را به دست می‌آورد، آمدند و به نظام اسلامی «آری» مجدد گفتند. ایرانیان با این حضور تاریخی بار دیگر به دشمنان خود حالی کردند هیچ قدرت و سلاحی قادر به شکست اراده مردمی که برای ایجاد و بقای انقلاب‌شان خون‌های پاک ۳۰۰ هزار شهید بر زمین ریخته شده و صدها هزار پدر و مادر و همسر و فرزند داغدیده شده‌اند، نیست و مصممند پرچم نظام‌شان را به دست حضرت مهدی موعود(عج) بسپارند؛ ان‌شاءالله. 

در این میان نکته مهمی که نباید در هیاهوی حماسه حضور ملت مغفول واقع شود، آن است که طمع دشمنِ زخمی از حماسه سیاسی هم‌چنان ادامه دارد و باید مراقب شبیخون مستکبران بود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها