امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۲۱:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136742
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، خشونت‌های جنسی در بیمارستان‌های انگلیس، واقعیتی مخفی است که به تازگی 

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، خشونت‌های جنسی در بیمارستان‌های انگلیس، واقعیتی مخفی است که به تازگی  فاش شده است.

روزنامه انگلیسی گاردین با انتشار این خبر نوشت، ارقام منتشر شده نشان می‌دهد بیش از هزار و ۶۰۰ مورد خشونت جنسی در طول سه سال گذشته در بیمارستان‌های انگلیس به پلیس گزارش شده است.

اطلاعات به دست آمده گاردین بر اساس لایحه آزادی اطلاعات نشان می‌دهد، رشد گزارش‌ از خشونت‌های جنسی در بیمارستان‌های انگلیس از سال 2011 رشد 50 درصدی داشته که شامل حداقل 157 مورد تجاوز جنسی است.

تنها در طول سال گذشته پلیس متروپلیتن 17 مورد شکایت تجاوز جنسی و 124 مورد شکایت دیگر از خشونت‌های جنسی گزارش کرده‌اند. پلیس لندن در این گزارش افزوده است این مساله به معضلی در بخش‌های بیماران روانی بیمارستان‌ها تبدیل شده است.

بر اساس آمار این خشونت‌های جنسی در مراکز خدماتی سلامت عمومی انگلیس، در کلینیک‌های خصوصی و دیگر مراکز درمانی گزارش شده‌اند.

«لوسیانا برگر» وزیر سلامت عمومی دولت سایه انگلیس از نظام پزشکی درخواست کرد بروز چنین مسایلی را اصلا تحمل نکند.

وی افزود همه قربانیان باید با احساس امنیت کامل به پلیس، مسئولان قضایی و خدمات درمانی انگلیس گزارش داده و کلیه عاملان این جنایات باید محاکمه شوند.

این اولین بار است که ابعاد گسترده این مشکل گزارش می‌شود اما موارد انفرادی از این دست مشکلات همواره گزارش و ثبت شده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها