امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۲:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136749
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دستیار «اد میلیبند» رهبر کنونی حزب کارگر انگلیس در پاسخ به اظهارات روز ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دستیار «اد میلیبند» رهبر کنونی حزب کارگر انگلیس در پاسخ به اظهارات روز گذشته & laquo;تونی بلر» رهبر پیشین این حزب، وی را به بی‌اطلاعی از اوضاع سیاسی این کشور متهم کرد.

روزنامه انگلیسی تایمز با انتشار این خبر نوشت، «لوسی پاول» یکی از دستیاران نزدیک به میلیبند، به انتقاد از اظهارات اخیر میببلند پرداخته است. به نوشته تایمز، اظهارات این دستیار میلبند، واکنش طرف مقابل را به همراه داشته و موجب بروز تنش تازه در این حزب شد. متحدان بلر می‌گویند او سه دور نخست‌وزیر بریتانیا بوده و به همین جهت باید به پیشنهادات وی، توجه شود.

«بلر» رهبر پیشین حزب کارگر که بین سال‌های 1997 تا 2007 نخست وزیر این کشور بود دیروز (چهارشنبه) درباره موفقیت میلیبند رهبر کنونی حزب کارگر در انتخابات آتی انگلیس ابراز تردید کرده و گفت این انتخابات نبردی است که پیروزی‌های پیشین حزب محافظه‌کار در رقابت با حزب چپ‌گرای سنتی انگلیس یعنی حزب کارگر در آن تکرار خواهد شد.

البته بلر ساعتی پس از انتشار این خبر، با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد، برداشت نادرستی از اظهاراتش شده و وی این طور عنوان نکرده است که حزب کارگر در انتخابات آتی شکست می‌خورد.

انگلیس در هفتم ماه می سال جاری میلادی شاهد برگزاری انتخابات سراسری خواهد بود که رقابتی میان احزاب سیاسی این کشور است. «اد میلیبند» رهبر حزب کارگر انگلیس در رقابت جدی با «دیوید کامرون» نخست وزیر کنونی انگلیس رهبر حزب محافظه کار خواهد بود.

انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار