امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۹:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136750
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، هواپیمای خطوط هوایی قطر که از مسیر نیویورک به دوحه در حال پرواز بود، تغییر مسیر ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، هواپیمای خطوط هوایی قطر که از مسیر نیویورک به دوحه در حال پرواز بود، تغییر مسیر داده و مجبور به فرود در فرودگاه منچستر شد.

پرواز QR702 متعلق به خطوط هوایی قطر بعد از آن‌که یک مسافر در نظم پرواز ایجاد اختلال کرده و مسافر دیگری دچار وضعیت اورژانسی شد با اعلام خلبان به برج مراقبت فرودگاه منچستر، به زمین نشست.

روزنامه انگلیسی میرور با انتشار این خبر نوشت، این فرود اضطراری حدود ساعت 8:55 دقیقه صبح امروز (پنج‌شنبه) در فرودگاه منچستر انگلیس صورت گرفت.

بر اساس خبر میرور، یکی از مسافران حاضر در پرواز ایجاد اختلال در نظم کرده و یکی دیگر از مسافران نیز شرایط اورژانسی داشته است، اما دقیقا مشخص نیست کدام یک از این دو مسافر دلیل فرود اضطراری این پرواز بودند.

مسافری که در نظم پرواز ایجاد اختلال کرده بود توسط نیروهای پلیس از هواپیمای بوئینگ 777 خارج شد.

مسافران در حال حاضر در فرودگاه منچستر به سر می‌برند تا اجازه پرواز به این پرواز داده شود. پرواز QR702 دیشب ساعت 9:45 نیویورک را به مقصد دوحه ترک کرد و قرار بود ساعت 5 عصر امروز در فرودگاه دوحه به زمین بنشیند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها