امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۰:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136778
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; «حبیب صداقت» قاری قرآن کریم فردا جمعه 12 دی‌ماه به سفر ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; «حبیب صداقت» قاری قرآن کریم فردا جمعه 12 دی‌ماه به سفر تبلیغی کشور لبنان اعزام می‌شود.

وی امسال موفق به اخذ مدرک درجه دو تلاوت که معادل کارشناسی ارشد است شد و به دلیل کسب این مدرک از سوی کمیته اعزام و دعوت از قاریان قرآن کریم برای سفر تبلیغی کشور لبنان انتخاب شد.

پیش از این مسئولان برگزار کننده طرح ارزیابی قاریان و مدرسان قرآن کریم از اعطای امتیازاتی به قاریان و مدرسان در صورت کسب مدرک این طرح خبر داده بودند که با اعزام صداقت به لبنان یکی از این امتیازات محقق شده است.

امسال در سومین دوره طرح ارزیابی قرآن کریم آقایان «علی‌اصغر شعاعی»، «محسن یار‌احمدی» و «علی خانی» در بخش اساتید و «حبیب صداقت» در بخش قاریان موفق به اخذ مدرک درجه دو طرح ارزیابی شدند اما هیچ کس نتوانست مدرک درجه یک این طرح را کسب کند. همچنین تاکنون طی سه دوره برگزاری طرح فقط «احمد ابوالقاسمی» مدرک درجه یک این طرح را در هر دو بخش قاریان و اساتید کسب کرده است.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها