امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۱:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136779
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردبیر برنامه «هفت» گفت‌وگوی ویژه‌ این هفته از برنامه را به حجت الاسلام علیرضا ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردبیر برنامه «هفت» گفت‌وگوی ویژه‌ این هفته از برنامه را به حجت الاسلام علیرضا پناهیان از اساتید حوزه و دانشگاه و کارشناس مسائل فرهنگی اختصاص داده است و قرار است در این گفت‌وگوی ویژه درباره مسائل روز سینمای ایران، ارتباط روحانیت و سینما بحث و تبادل نظر صورت گیرد.‌

اما پرده دوم هفت به نقد «شیار 143» ساخته نرگس آبیار مربوط است. این فیلم که توانسته در طی اکرانش فروش قابل تاملی را هم به دست بیاورد باحضور آنتونیا شرکا و سحر عصر آزاد به عنوان دو منتقد خانم مورد تحلیل و ارزیابی قرار می‌گیرد.

پرده آخر «هفت» هم به معرفی فیلم «چند متر مکعب عشق» اختصاص دارد. فیلمی که توانسته در جشنواره‌های داخلی و خارجی موفقیت‌های ارزنده‌ای را به دست بیاورد و گبرلو در این بخش میزبان جمشید محمودی و ساعد سهیلی کارگردان و بازیگر خواهد بود.

در این برنامه آیتم‌های ویژه‌ای مانند «از هفت تا هفت»، گزارش ویژه جشنواره عمار، پشت صحنه فیلم و... در فواصل برنامه پخش می‌شوند.

برنامه سینمایی «هفت» جمعه شب‌ها ساعت 23:30 روی آنتن شبکه سوم سیما می‌رود.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها