امروز : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 21
۱۹:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136781
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 46
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شب گذشته مراسم افتتاحیه پنجمین جشنواره مردمی فیلم عمار در سینما فلسطین تهران برگزار شد، در این مراسم از ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شب گذشته مراسم افتتاحیه پنجمین جشنواره مردمی فیلم عمار در سینما فلسطین تهران برگزار شد، در این مراسم از مسعود ده نمکی و مسعود شجاعی طباطبایی تقدیر شد. تقدیر کنندگان این مراسم بانو سکینه جمشیدی (ننه سکینه) و بانو عصمت فلکیان بودند.بانو سکینه جمشیدی پیرزنی روستایی است که در دوران دفاع مقدس با وجود معلولیت همسرش، همه فرزندان پسر خود را به جبهه فرستاد.

وی که در آن زمان نانوای روستای خود بود پیش از نماز صبح تا ساعاتی بعد از نماز مغرب اقدام به طبخ نان برای رزمندگان حاضر در جبهه های هشت سال دفاع مقدس می نمود.

این مادر شهید پس از پخش نماهنگ معرفی ایشان در مراسم افتتاحیه، که با استقبال پر شور حاضران روبرو شد گفت:دست همه درد نکند که یادی از ما یاد کردند، اگر امام حسین علیه السلام وقتی شهید شدند 72 یار داشتند ولی الان همه گوش و کنار ایران و 70 میلیون پشت رهبرمان ایستاده اند.

همه ما باید بدانیم و آمریکا هم باید بداند که اگر پایش را از خط قرمز ما فراتر بگذارد همه ما کوچک و بزرگ و زن و مرد مقابل او می ایستیممن 5 فرزند داشتم که همه را راهی جنگ کردم. همانطور که حضرت زینب  علیها السلام در سوگ فرزندان شهیدش ناراحتی کشید من هم از جانبازی فرزندم ناراحتی کشیدم ولی برای اینکه به اسلام خدمت کرده ام افتخار می کنم. من دست مادران شهدا را می‌بوسم و همه جوره پای شهدا و دین و شهدا می‌ایستم.

نماهنگی معرفی بانو سکینه جمشیدی را می توانید از مشاهد کنید:انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار