امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۸:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136786
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۲۰
تعداد بازدید: 196
مجتبی ثابتی مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت: آنچه که ...

مجتبی ثابتی مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت: آنچه که اذعان کلیت جامعه دانشگاهی است، این است که انرژی هسته‌ای خاصیت‌های بسیار زیادی در حوزه‌های مختلف از جمله پزشکی، صنعتی، کشاورزی دارد.

وی با بیان اینکه باید به موضوع هسته‌ای به جای نگاه سیاسی نگاه علمی و منطقی داشته باشیم گفت: کسانی که منتقد صنعت هسته‌ای هستند و از بعد سیاسی به این موضوع نگاه می‌کنند هیچ گاه به هسته‌ای شدن ایران در دوران پهلوی اشاره‌ای نمی‌کنم. در حقیقت آنان با ایران هسته‌ای در نظام جمهوری اسلامی مشکل دارند.

ثابتی تصریح کرد: عده‌ای که صنعت هسته‌ای را بی‌فایده می‌خوانند در واقع به دانشجویان، اساتید و جامعه علمی در حوزه هسته‌ای توهین کردند چراکه اگر انرژی هسته ای ارزشی نداشت دیگر کشورها مشتاقانه به دنبال آن نمی‌رفتند.

این فعال دانشجویی با تاکید براین موضوع که پیشرفت علمی قدرت کشور را در همه زمینه‌ها افزایش می‌دهد، گفت: ما در عجبیم که چرا عده‌ای ترجمه سخنان رسانه‌های بیگانه را در داخل کشور بازگو می‌کنند.

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه تهران خاطرنشان کرد: چرا منتقدان قلیل صنعت هسته‌ای کشورمان هیچ گاه در این خصوص صحبت نمی‌کنند که رژیم صهیونیستی نباید صلاح هسته‌ای داشته باشد و تنها دستاوردهای دانشمندان هسته‌ای کشورمان را زیر سوال می‌برند.

ثابتی در پایان خاطرنشان کرد: بیش از 90 درصد از اساتید کشورمان نقد منصفانه دارند اما عده اندکی هستند که کینه‌توزانه و برای انتقام و خیانت به نظام سخن می‌گویند و بلندگوی آمریکا و رژیم صهیونیستی در کشور هستند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار