امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۳:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136789
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۲۰
تعداد بازدید: 60
بهروز کلاته عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;

بهروز کلاته عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: متاسفانه بحث سلامت مردم  و آلودگی هوا و محیط زیست قربانی بازی جریان‌های سیاسی شده‌است و آنچه که به آن توجه نمی‌شود، مردم و محیط زیست آنها است.

وی افزود: آلودگی هوای تهران و سایر کلانشهرها مستقیما با سلامت مردم و حتی نسل‌های آینده در ارتباط است که متاسفانه به این موضوع زیست محیطی و اجتماعی، نگاه سیاسی وجود دارد.

کلاته ادامه داد: مسئولین فعلی برای اینکه در پروپاگاندای رسانه‌ای مسئولان قبلی را مقصر نشان دهند بحث بنزین وارداتی را پیش کشیدند و با واردات بنزین نه تنها هوای تهران پاک نشد بلکه وضعیت بدتر هم شد.

این فعال دانشجویی تصریح کرد: باید قبول کرد دغدغه‌هایی که بابت بنزین آلوده و هوای پاک توسط برخی‌ از مسئولان وجود داشت، همه‌اش به خاطر مردم نیست، بلکه یک بازی و رقابت سیاسی کثیف است که تنها به مردم صدمه می‌زند و دودش به چشم مردم می‌رود.

کلاته گفت: مسئله رفع آلودگی هوا باید با همکاری نهادهای مختلف صورت بگیرد نه با سیاست بازی. همه باید دست به دست هم دهیم تا بتوانیم محیطی که در آن زندگی می‌کنیم را سالم نگه داریم.

عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل تصریح کرد: برای رسیدن به هوای پاک، در گام اول مسئولین محیط زیست باید دست از رفتارهای سیاسی بردارند و با همدلی سایرین سریع جهت رفع آلودگی‌ها اقدام کنند نه اینکه در یک موضوع اجتماعی دعواهای سیاسی را هم دخیل کنند. اینجا دیگر جان انسان‌ها در میان است و مسئله رای آوری و اصول‌گرا و اصلاح طلب مطرح نیست.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها