امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۴:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13679
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۵۶
تعداد بازدید: 314
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه هفته آینده ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه هفته آینده تشکیل جلسه ‌دهند و در این جلسات قرار است پس از بررسی گزارش عملکرد یک‌ساله، انتخابات هیئت رئیسه جدید کمیسیون برگزار شده و سپس شش نفر از اعضای کمیسیون برای عضویت در کمیسیون مشترک طرح تشکیل سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی انتخاب شوند.

بررسی طرح ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل، رسیدگی به طرح تشکیل سازمان ملی مهارت و فناوری، انتخاب اعضای هیئت تحقیق و تفحص از بنیاد شهید و امور ایثارگران و بررسی طرح حمایت از کودکان و نوجوانان بی‌سرپرست و بدسرپرست اعاده شده از شورای نگهبان، در دستور کار جلسات این هفته کمیسیون اجتماعی قرار دارد.

کارگروه موارد خاص کمیسیون نیز این هفته طرح تشکیل سازمان ملی مهارت و فناوری را مورد رسیدگی قرار می‌دهند.

کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی روز سه‌شنبه دستورالعمل اجرایی قانون نظارت بر رفتار نمایندگان و پیشنهادات واصله درباره آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی را بررسی می‌کند.

کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی این هفته طرح اصلاح موادی از قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی، طرح اصلاح بند یک ماده 18 قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی و گزارش عملکرد اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی در سال 1391 را مورد رسیدگی قرار می‌دهند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها