امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۳:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136818
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۲۰
تعداد بازدید: 136
به گزارش خبرنگار سینمایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پی اکران فیلم‌های سینمایی روی پرده فیلم سینمایی «شیار 143» ساخته ...

به گزارش خبرنگار سینمایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پی اکران فیلم‌های سینمایی روی پرده فیلم سینمایی «شیار 143» ساخته نرگس آبیار تا پایان روز پنجشنبه یازدهم دی‌ماه به فروش 3 میلیارد و 130 میلیون تومانی دست یافت.

امیر قطبی مدیر پخش موسسه فیلمبران در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس فروش این فیلم را در تهران 1 میلیارد و 380 میلیون تومان و در شهرستان 1 میلیارد و 750 میلیون تومان اعلام کرد و افزود: «شیار 143» در اکران‌های ارگانی و وزارتخانه‌ها نیز 600 میلیون تومان فروخته است.

«شیار 143» در حال حاضر 23 سینما در تهران و 45 سینما در شهرستان در اختیار دارد.

فیلم سینمایی «آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند» ساخته قربان محمدپور و تهیه‌کنندگی حسن دادخواه نیز تا پایان روز پنجشنبه 11 دی‌ماه به گیشه یک میلیارد و 75 میلیون تومانی دست یافته است. این در حالی است که فیلم محمدپور در تهران و با در اختیار داشتن 14 سالن سینما 725 میلیون تومان و در شهرستان با در اختیار داشتن 25 سینما 350 میلیون تومان به فروش رسیده است.

غلامرضا فرجی مدیر پخش حوزه هنری نیز در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس، گیشه فیلم سینمایی «چند متر مکعب عشق» به کارگردانی جمشید محمودی را طی روزهای چهارشنبه 4 میلیون و 500 هزار تومان و پنجشنبه 9 میلیون و 800 هزار تومان اعلام کرد و افزود: این فیلم مجموعا در 13 روز نمایش و با در اختیار داشتن 10 سالن سینما به فروش 97 میلیون و 500 هزار تومانی رسیده است.

همچنین فیلم سینمایی «خانه‌ای کنار ابرها» به کارگردانی سیدجلال دهقانی اشکذری نیز طی 9 روز نمایش به فروش 21 میلیون تومانی دست یافته است.

«خانه‌ای کنار ابرها» طی روزهای چهارشنبه یک میلیون و 800 هزار تومان و پنحشنبه 3 میلیون و 800 هزار تومان از گیشه را به خود اختصاص داده است و در حال حاضر 9 سینما در اختیار دارد.

سعید خانی مدیر پخش موسسه نسیم صبا نیز در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس گیشه فیلم سینمایی «بیگانه» ساخته بهرام توکلی را در تهران 140 میلیون تومان و در شهرستان 40 میلیون تومان اعلام کرد و افزود: اکران شهرستان های فیلم سینمایی «بیگانه»‌ از دو هفته گذشته تا کنون آغاز شده و در حال حاضر مشهد، سنندج، کاشان، گرگان و تبریز «بیگانه» را در سالن‌های سینماهای خود روی پرده دارند.

همچنین فیلم سینمایی «سیزده» به کارگردانی هومن سیدی که اکران خود را از روز چهارشنبه 10 دی‌ماه با 11 سینما در تهران آغاز کرده طی دو روز نمایش 13 میلیون تومان به فروش رسیده است.

به گفته خانی سینماهای شهرستان فیلم سینمایی «سیزده» نیز از اواخر هفته آینده نمایش این فیلم را آغاز خواهند کرد.

حبیب اسماعیلی مدیر موسسه فیملسازان مولود نیز در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس گیشه فیلم سینمایی «تراژدی» را تا پایان روز پنجشنبه 11 دی‌ماه 450 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: این فیلم در تهران 320 میلیون تومان و در شهرستان 130 میلیون تومان از گیشه را به خود اختصاص داده است و در حال حاضر 32 سینما در اختیار دارد.

و اما فیلم سینمایی «ملبورن» ساخته نیما جاویدی و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی که یکی از فیلم‌های روز سینمای ایران است تا پایان روز پنجشنبه 11 دی‌ماه به فروش 210 میلیون تومانی دست یافت.

این فیلم در سینماهای تهران 190 میلیون تومان و در سینماهای شهرستان 20 میلیون تومان به فروش رسیده است و البته تنها در روز پنجشنبه توانسته 35 میلیون تومان از گیشه را به خود اختصاص دهد که این می‌تواند نویدبخش گیشه ای خوب برای فیلم نیما جاویدی باشد.

«مجرد چهل ساله» شاهین باباپور نیز سومین فیلمی است که موسسه فیلمسازان مولود پخش آن را بر عهده دارد و این فیلم طی دو روز اکران در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 27 میلیون تومان به فروش رسیده است.

انتهای پیام/ک

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها