امروز : جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 17
۲۳:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136824
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۲۰
تعداد بازدید: 29
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یک پایگاه آمریکایی هشدار داد که برای این کشور، ایران خطری به مراتب بزرگتر از داعش ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یک پایگاه آمریکایی هشدار داد که برای این کشور، ایران خطری به مراتب بزرگتر از داعش محسوب می& zwnj;شود.

پایگاه آمریکایی «پاتریوت پست» در گزارشی هشدار داد که ایران برای آمریکا، تهدید به مراتب بزرگتری از داعش است. در گزارش این پایگاه تاکید می‌شود: «توافق هفته جاری ایران و عراق برای روابط رسمی دو کشور برای مقابله با داعش، بسیار برای آمریکا، میبایستی دردسرساز تلقی شود».

در ادامه گزارش آمده است: «داعش تهدیدی بزرگ برای منطقه است اما هر چقدر که داعش خطر باشد، ایران تهدیدی به مراتب بزرگتر محسوب می‌شود».

«پاتریوت پست» ادعاهای مقامات غربی درباره برنامه هسته‌ای ایران را تکرار و از دولت اوباما به دلیل آنکه «ایرانیها را به دست کشیدن از برنامه هسته‌ای‌شان وادار و ترغیب نمی‌کند»،  انتقاد می‌کند.

این پایگاه ادعا می‌کند: «دولت اوباما باید مذاکراتی  در پیش گیرد که ایران را به دست کشیدن از برنامه هسته‌ای وادار و ترغیب کند». این ادعا در حالی مطرح شده که خود اوباما در نشست سال 2013 سابان با بیان اینکه «اگر می‌توانستم کل برنامه‌ هسته‌ای ایران را برمی‌چیدم»، به ناتوانی آمریکا در برچیدن برنامه هسته‌ای ایران اذعان کرده بود.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها