امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۷:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136832
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۲۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تمرین تیم ملی فوتبال ایران امروز در حالی در سیدنی برگزار شد که لیدرهای تیم ملی با پرچم بزرگی که فدراسیون

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تمرین تیم ملی فوتبال ایران امروز در حالی در سیدنی برگزار شد که لیدرهای تیم ملی با پرچم بزرگی که فدراسیون فوتبال در اختیار آنها قرار داده بود در تمرین حاضر شده و با پهن کردن این پرچم در کنار زمین تمرین، شروع به تشویق ملی‌پوشان کردند.
حدود 25 ایرانی حاضر در تمرین نیز با لیدرها همنوا شدند و پس از تشویق ملی‌پوشان، در حمایت از کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی، وی را با شعار «کی‌روش آریایی» و «کی‌روش دوستت داریم» تشویق کردند.
این تعداد از تماشاگر از شهرهای دورتر از سیدنی به آکادمی تیم‌های ملی استرالیا در سیدنی آمده‌اند تا تیم ملی ایران را حمایت و تشویق کنند.
*استقبال ایرانی‌ها از تیم ملی در پل هاربر
کاروان تیم ملی ایران با صلاحدید کادرفنی امروز فقط یک جلسه تمرینی از ساعت 10:30 انجام داده و ملی‌پوشان از ساعت 16:30 به مدت 2 و نیم ساعت راهی منطقه تفریحی پل هاربر و اُپرای سیدنی شده و از این مکان دیدنی بازدید کردند.
نکته قابل توجه حضور و استقبال ایرانی‌ها از تیم ملی در این مکان تاریخی بود و جالب اینکه این روزها ایرانی‌ها برای حمایت و تشویق تیم ملی در تمام اماکنی که تیم ملی حضور دارد، دیده می‌شوند.
تمرینات پرفشار تیم ملی مجدداً از روز شنبه پیگیری می‌شود و اعضای تیم ملی در این روز خود را برای دیدار دوستانه با عراق که یکشنبه در سیدنی برگزار می‌شود، آماده خواهند کرد.
ایران یکشنبه (21 دی‌ماه) در اولین دیدار خود در جام ملت‌های آسیا به مصاف بحرین خواهد رفت.
انتهای پیام/ی
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار