امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۶:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136835
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 46
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، لیندسی گراهام، نماینده جمهوری‌خواه مجلس سنای آمریکا روز جمعه بر حمایت قاطع ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، لیندسی گراهام، نماینده جمهوری‌خواه مجلس سنای آمریکا روز جمعه بر حمایت قاطع کنگره آمریکا از رژیم صهیونیستی تأکید کرد.

آقای گراهام که با رسانه صهیونیستی «اسرائیل هیوم» گفت‌وگو می‌کرد گفت: «می‌خواهم اسرائیل بداند: کنگره حامی شماست.»

این نماینده جمهوری‌خواه که از تندروترین حامیان وضع تحریم‌های سختگیرانه علیه ایران بوده در بخش دیگری از اظهاراتش گفت آمریکا باید تمام کسانی که خواستار بایکوت اسرائیل هستند را تحریم کند.

سناتور گراهام افزود هیچ چیز مانع از آن نیست که آمریکا در کنار اسرائیل باشد و همزمان از مذاکره با ایران (بدون رفع تحریم‌ها) ـ چنانکه الان انجام می‌دهد ـ حمایت کند.

آقای گراهام مدعی شد در حال حاضر نمایندگان هر دو حزب جمهوری‌خواه و دموکرات آمریکا این ایده را قبول دارند که تحریم‌ها ایران را به پای میز مذاکره آورد و ایرانی‌ها باید این را بدانند که تحریم‌ها برطرف نمی‌شوند مگر اینکه ما به توافقی دست پیدا کنیم که زندگی با آن برای همه ما راحت باشد.»

گراهام در ادامه خبر داد با همکاری سناتور شومر قصد معرفی یک طرح تحریمی علیه حماس را دارد که برای شرکت‌ها یا کشورهای حامی حماس محدودیت‌هایی ایجاد می‌کند.

انتهای پیام/م.

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها