امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۰۱:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136836
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مردم بحرین امروز(جمعه) پس از اقامه نماز بار دیگر در ادامه بازداشت شیخ علی سلمان دبیرکل ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مردم بحرین امروز(جمعه) پس از اقامه نماز بار دیگر در ادامه بازداشت شیخ علی سلمان دبیرکل جمعیت الوفاق بحرین در مناطق مختلف این کشور تظاهرات کردند.

پایگاه خبری «الوفاق» گزارش داد که این تظاهرات در مناطق «البلاد القدیم»، «ابوصبیع»، «جزیره ستره» و دیگر مناطق این کشور در میان تدابیر شدید امنیتی برگزار شد.

بر اساس این گزارش، نظامیان آل خلیفه ضمن یورش به تظاهرات‌کنندگان با شلیک گازهای اشک‌آور و گلوله‌های ساچمه‌ای، آنها را متفرق کردند.

معترضان به بازداشت شیخ علی سلمان دبیرکل جمعیت الوفاق بحرین خواستار آزادی هر چه سریعتر وی شدند.

نمازگزاران بحرینی پس از اقامه نماز در مسجد «مومن» با سردادن شعارهایی در حمایت از شیخ علی سلمان دبیر کل جمعیت وفاق اسلامی بحرین با مزدوران آل خلیفه درگیر شدند. نیروهای رژیم بحرین با استفاده از اسلحه و گازهای سمی به نمازگران حمله و با سرکوب و تعقیب آنها، شمار زیادی را بازداشت کردند.

شیخ علی سلمان روز یکشنبه گذشته پس از ورود به ساختمان تحقیقات جنایی در منطقه العدلیه در حالی که از ورود وکلایش به این ساختمان جلوگیری شده بود، بازداشت شد.

انتهای پیام/ح

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها