امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۳:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136858
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 55
علی بیانی دبیر دفتر تحکیم وحدت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت: ما در بحث مذاکرات هسته‌

علی بیانی دبیر دفتر تحکیم وحدت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت: ما در بحث مذاکرات هسته‌ ای طبق فرموده مقام معظم رهبری به حمایت و پشتیبانی از تیم مذاکره‌کننده اعتقاد داریم. البته یکسری انتقادات نیز وجود دارد که آن هم طبیعی است.

وی افزود: اما نکته‌ای که وجود دارد این است که ما هیچ زمان در راستای تضعیف تیم مذاکره‌کننده قدم برنداشته‌ایم و هر زمان احساس کردیم انتقادات ما موضع تیم مذاکره‌کننده را تضعیف می‌کند اقدامی انجام ندادیم.

این فعال دانشجویی تأکید کرد: اینکه عده‌ای دستاوردهای ما را در صنعت هسته‌ای زیر سوال می‌برند و اینگونه ادعا می‌کنند که ما نیازی به این صنعت نداریم، به دنبال تضعیف تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای هستیم.

بیانی گفت: در این خصوص لازم است وزارت خارجه و یا حداقل رئیس سازمان انرژی اتمی موضع خوبی نسبت به این سخنان بگیرند تا به صورت علمی پاسخ این افراد داده شود.

دبیر دفتر تحکیم وحدت خاطرنشان کرد: البته اگر ما بتوانیم تأثیرات صنعت هسته‌ای را در زندگی روزمره مردم تبیین کنیم می‌توانیم گامی در راستای حمایت از تیم مذاکره‌کننده برداریم.

وی در واکنش به اینکه عده‌ای عنوان کردند صنعت هسته‌ای برای ما پیشرفت علمی نداشته است، گفت: این افراد یا مغرضند یا بیسواد چرا که ما شاهدیم تمام تلاش دشمنان ما برای جلوگیری از پیشرفت‌مان در صنعت هسته‌ای است و حتی برای جلوگیری از پیشرفت در تحقیق و توسعه در حوزه هسته‌ای نیز به ما فشار می‌آورند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها