امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۴:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136860
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
اسماعیل جلیلی نماینده مردم مسجد سلیمان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به ...

اسماعیل جلیلی نماینده مردم مسجد سلیمان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به چگونگی تدوین بودجه94 گفت: لایحه بودجه سال 94 بر اساس واقعیت‌هایی که بر شرایط فعلی کشور حاکم است تهیه و تدوین شده و از جمله موضوع کاهش درآمدهای نفتی و وضعیت مطالبات و انتظارات و پروژه‌های عمرانی که در کشور وجود دارد در آن لحاظ شده است.

وی ادامه داد: البته در برآورد میزان قیمت نفت خوشبینانه بودجه بسته شده و باید بر اساس واقعیت‌هایی که در سال 94 با آن مواجه خواهیم بود پیش‌بینی در خصوص درآمدهای نفتی صورت پذیرد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس اظهار داشت: قطعاً پیشنهاد مجلس در بحث قیمت نفت در بودجه سال 94 کمتر از پیشنهاد دولت خواهد بود و درآمد پیشنهادی برای هر بشکه نفت از سوی مجلس برای سال 94 بین 60 تا 65 دلار است.

جلالی خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط سال 94 سعی می‌شود تا پیش‌بینی‌ها برای بودجه سال 94 به گونه‌ای صورت گیرد که خطای محاسباتی کمتری در آن صورت پذیرد تا برنامه‌های اعلامی، عملیاتی شوند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها