امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۲۳:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136861
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
محمدسعید اربابی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان با اشاره به حادثه روز گذشته در سرباز و شهادت یک معلم و یک بسیجی در روستای نصیرآباد ...

محمدسعید اربابی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان با اشاره به حادثه روز گذشته در سرباز و شهادت یک معلم و یک بسیجی در روستای نصیرآباد شهرستان سرباز، اظهار داشت: محکوم کردن جنایت و حوادث تروریستی هیچ مشکلی را برطرف نمی‌کند باید در کمیسیون امنیت ملی تدبیری عاجل برای پیشگیری از این گونه رخدادها اندیشیده شود.

وی با بیان اینکه جامعه فرهنگیان حق دارند از شهادت دوستان‌شان اندوهگین شده و اعتراض کنند اما بدانند برای معاندان و بدخواهان نظام به هیچ وجه شیعه و سنی و معلم و نظامی فرق ندارد.

نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: پیش از این تمام اقدامات اشرار و جنایت‌کاران از پیش تعریف شده و برنامه‌ریزی شده بود به گونه‌ای که با طراحی قبلی در مساجد و محافل حضور می‌یافتند، اما امروز توان طرح‌ریزی و نقشه‌چینی ندارند برای همین در راستای ناامن جلوه دادن منطقه هر کس را ببینند حرکات ضد امنیتی خود را انجام می‌دهند این نشانه از عدم توانایی آنها در اجرایی شدن نقشه‌هایشان دارد و اینکه نمی‌توانند باهدف پیش‌بروند، پس به کشتار انسان‌های بی‌گناه صرفا با هدف ایجاد ناامنی و رعب و وحشت اقدام می‌کنند.

این مسئول ادامه داد: شهید صبوری نیز خود یک بسیجی بود که در راستای ارتقا امنیت تلاش می‌کرد اشرار کوردل ابتدا وی را به شهادت رسانده و بعد در مسیر متواری شدن با دیدن شهید شهرکی که کنار جاده ایستاده بوده او را نیز به شهادت می‌رسانند.

اربابی گفت: برای آنها شیعه و سنی و مردم بی‌گناه فرقی نمی‌کند مهم این است که در آستانه هفته وحدت استان را ناامن جلوه دهند.

نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: مردم باید با حفظ هوشیاری و رصد توطئه‌های بدخواهان وحدت شیعه و سنی، اتحاد و هم‌گرایی خود را حفظ کرده و در مقابل مسئولان امنیتی انتظامی نیز با اقتدار بیشتری در منطقه حاضر شده و اقدامات عاجل برای جلوگیری از این اقدامات شوم اندیشیده و از جولان دادن اشرار در منطقه جلوگیری کنند.

عصر روز گذشته ادهم صبوری یک بسیجی و عیسی شهرکی یک معلم در روستای نصیرآباد سرباز به دست افراد مسلح ناشناس مورد سوءقصد واقع شده و به شهادت رسیدند.

انتهای پیام/3139/ن40/ظ1004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها