امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۰۸:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136868
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 45
به دنبال انتشار شایعه‌ای درباره یکی از سران فتنه 88 با سوءاستفاده از عنوان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روابط عمومی این خبرگزاری ...

به دنبال انتشار شایعه‌ای درباره یکی از سران فتنه 88 با سوءاستفاده از عنوان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روابط عمومی این خبرگزاری اطلاعیه‌ ای به شرح زیر صادر کرد:
بسمه‌تعالی
اخیراً در فضای مجازی از جمله شبکه‌های موبایلی خبری منتسب به پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; منتشر و در آن ادعاهایی مبنی بر اظهارات یکی از سران فتنه 88 به نقل از یک مقام آگاه مطرح شده است.
روابط عمومی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ضمن تکذیب انتشار چنین مطلبی در خروجی خبرگزاری، اعلام می‌دارد سوءاستفاده از عنوان این خبرگزاری از طریق مراجع ذی‌صلاح قانونی در دست پیگیری است.
توضیح اینکه برای خبر جعلی یاد شده شناسه جعلی 13931110000728 استفاده شده است و مخاطبان محترم پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، استحضار دارند که هشت رقم نخست شناسه اخبار فارس مربوط به تاریخ خبر است و در این شناسه جعلی تاریخ 10 بهمن 1393 (13931110)درج شده است که حدود یک ماه تا این زمان باقی است و سامانه تولید اخبار فارس اساساً در تاریخی غیر از 10 بهمن 93 امکان ایجاد این شناسه خبری را ندارد.
لذا طبیعتاً با کلیک روی لینک مندرج در ذیل شایعه خبری صفحه‌ای برای نمایش مشاهده نمی‌‌شود.
از مخاطبان محترم پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و همچنین رسانه‌های مجازی و مکتوب تقاضا می‌شود در موارد مشابه جهت کسب اطلاع دقیق سریعاً از طریق نشانی اینترنتی info@farsnews.com با ما تماس حاصل فرمایند.
روابط عمومی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;
12 دی‌ماه 1393
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها