امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۴:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136890
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 53
سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره حادثه آتش‌سوزی اظهار داشت: در ساعت 20:20 شب گذشته حادثه آتش سوزی در یک باسکول صنعتی ...

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره حادثه آتش‌سوزی اظهار داشت: در ساعت 20:20 شب گذشته حادثه آتش سوزی در یک باسکول صنعتی متروکه واقع در عبدل‌آباد خیابان لقمان جنوبی به سامانه آتش‌ نشانی شهر تهران اعلام و مأموران 2 ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: با حضور مأموران آتش‌نشانی در محل حادثه مشاهده شد گودالی به وسعت 20 مترمربع که قبلاً باسکول بوده است و سالیان سال است از آن استفاده‌ای نمی‌شود تبدیل به محلی برای تجمع افراد بی‌خانمان و معتادین شده است که در اثر آتش‌سوزی ضایعات در این گودال مردم با سامانه 125 آتش‌نشانی تماس گرفتند و مأموران در محل حادثه حضور پیدا کردند.

ملکی بیان داشت: آتش‌نشانان بلافاصله 4 نفر از افرادی که در آتش گرفتار شده بودند از جمله یک خانم حدودا 18 ساله و 3 مردا 25 تا 30 ساله که دچار دودگرفتگی نیز بودند خارج و تحویل عوامل اورژانس دادند.

لازم به ذکر است این افراد کارتن‌خواب بودند و آتش در ساعت 21:04 شب گذشته اطفاء شد.

ملکی بیان داشت: مکان‌هایی که ایمنی‌سازی لازم نشده‌اند و مالکین آنجا را رها کرده‌اند در صورتی که حادثه‌ای رخ دهد مسئولیت آن با مالک زمین یا خانه است. متأسفانه در شهر تهران زمین و خانه‌های متروکه‌ای وجود دارد که محل تجمع کارتن‌خواب‌ها و معتادین شده است و در صورتی که حادثه‌ای رخ دهد تمامی مسئولیت‌ با مالک آن است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها