امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۶:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136894
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش فارس،  محمد باقر قالیباف در جریان این بازدید ضمن آشنایی با آخرین طرح ها، پروژه ها و ابتکارات ارایه شده به جشنواره تسنیم، از غرفه ...

به گزارش فارس،  محمد باقر قالیباف در جریان این بازدید ضمن آشنایی با آخرین طرح ها، پروژه ها و ابتکارات ارایه شده به جشنواره تسنیم، از غرفه واحدهای تولیدی پوشاک و مدل های ارایه شده در نخستین نمایشگاه مد و لباس ایرانی و اسلامی بازدید کرد.

وی همچنین در جریان این بازدید با حضور در بخش نمایشگاهی«بهترین‌ها از دور ریختنی‌ها» با آخرین ایده ها و طرح های ارایه شده از سوی بانوان تهرانی در این زمینه آشنا شد.

آشنایی با آثار برگزیده بخش ابتکارات جامعه ‌محور جشنواره تسنیم در پنج محور توانمند سازی اجتماعی و اقتصادی، سبک زندگی اسلامی ایرانی، نهاد خانواده، یکدلی و ایثار و مشارکت‌های اجتماعی از دیگر برنامه های شهردار تهران در بازدید از جشنواره تسنیم بود.

بر اساس این گزارش نمایشگاه آثار برگزیده جشنواره «مد و پوشش اسلامی ایرانی» در کنار نمایشگاه آثار برگزیده جشنواره «بهترین‌ها از دورریختنی‌ها»، نمایشگاه آثار برگزیده مسابقه عکس زن، شهر، فعالیت با پوشش اسلامی ایرانی و بخش ابتکارات جامعه‌محور تا 15 دی ماه در محل برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی شهرداری تهران واقع در بوستان گفتگو ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها