امروز : سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 19
۲۲:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13691
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۵۶
تعداد بازدید: 124
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه کویتی «الرأی»، روز گذشته ایرانیان مقیم کویت نیز در یازدهمین دوره انتخابات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه کویتی «الرأی»، روز گذشته ایرانیان مقیم کویت نیز در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران شرکت کردند.

این روزنامه افزود: نکته جالب توجه در این انتخابات اقبال جوانان مقیم کویت به یکی از نامزدهای وابسته به جناح اصلاح طلب ایران بود که با استفاده از شبکه‌های اجتماعی از وی حمایت می کردند.

«روح الله قهرمانی» سفیر ایران در کویت گفت: انتظار می‌رود 80 درصد واجدین شرایط در انتخابات شرکت کنند.

وی افزود: 28 هزار ایرانی در کویت واجد شرایط رأی دهی هستند و این در حالی است که در ایران 50 میلیون نفر واجد شرایط رأی دهی در کشور هستند.

از سوی دیگر «عباس خامه یار» مشاور فرهنگی ایران در کویت با توجه به اقبال مردم به پای صندوق‌های رأی آن را انتخاباتی حماسی توصیف کرد و حرکت مردم به پای صندوق‌های رأی در شرایط تحریم‌های اقتصادی و شرایط موجود چالشی بزرگ دانست.

روزنامه الرأی تأکید کرد که صفوف طولانی ایرانیان مقیم کویت برای مشارکت در انتخابات از سفارت ایران آغاز شده و تا سفارت لبنان نیز امتداد پیدا کرده بود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار