امروز : پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 24
۰۹:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136923
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  به نقل از اسکای نیوز، سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا تاکید کرد که تلاش برای ...

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  به نقل از اسکای نیوز، سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا تاکید کرد که تلاش برای پیوستن فلسطین به دادگاه جنایی بین الملل بر حمایت واشنگتن از تشکیلات خودگردان تاثیر خواهد گذاشت.

 محمود عباس روز چهارشنبه و ساعاتی پس از شکست تلاش‌های تشکیلات خودگردان برای تصویب قطعنامه پایان اشغالگری، معاهده رُم را امضا کرد و سند آن به نماینده سازمان ملل تحویل داده شد این درحالی است که آمریکا و رژیم صهیونیستی به شدت مخالف عضویت فلسطین در این دادگاه هستند.

دادگاه کیفری بین‌المللی که تشکیلات خودگردان فلسطین به منظور محاکمه مقامات صهیونیستی به اتهام ارتکاب جنایات‌ جنگی خواهان عضویت در آن است، می تواند در آینده مرجع فلسطینیان برای تحقیق و بازخواست مجرمان درباره مسائل مختلف مرتبط با پرونده فلسطین-اسرائیل باشد.

دادگاه کیفری بین‌المللی ( International Criminal Court به اختصار ICC) اولین دادگاه دائمی بین‌المللی برای رسیدگی به جرایم نسل‌کشی، جنایت علیه بشریت، جنایت جنگی و جنایت تجاوز است که مقر آن در لاهه هلند قرار دارد.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار