امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۰:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136925
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  به نقل از پایگاه خبری الوفاق بحرین، نوری المالکی معاون رئیس جمهور عراق دستگیر ...

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  به نقل از پایگاه خبری الوفاق بحرین، نوری المالکی معاون رئیس جمهور عراق دستگیر دبیرکل جمعیت الوفاق بحرین توسط رژیم آل خلیفه را محکوم کرد و دولت منامه خواست تا به علمای دینی احترام بگذارند.

نخست وزیر سابق و معاون فعلی رئیس جمهور عراق از دولت بحرین خواست تا اجازه ندهد که زمینه برای ایجاد فتنه مذهبی در کشور ایجاد شود و تصریح کرد که دستگیری شیخ علی سلمان دبیرکل منجر به شعله‌ور شدن جنگ مذهبی در منطقه خواهد شد.

وی تصریح کرد که جمعیت الوفاق و علمای بحرینی از مطالبات خود برای رسیدن به حقوقشان دست برنخواهند داشت و این حقوقی است که باید همانند حقوق بشر و حقوق شهروندی برخورد کرد.

شیخ علی سلمان روز یکشنبه گذشته پس از ورود به ساختمان تحقیقات جنایی در منطقه العدلیه در حالی که از ورود وکلایش به این ساختمان جلوگیری شده بود، بازداشت شد.

این اقدام رژیم بحرین با واکنش‌های زیادی در داخل و خراج از بحرین مواجه شد و طی روزهای اخیر مردم در این کشور با برگزاری تظاهرات اقدام رژیم آل خلیفه را محکوم کردند.(جزئیات بیشتر)
انتهای پیام/
 
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها