امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۲۱:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13693
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۵۶
تعداد بازدید: 126
عبدالرضا مصری سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه حضور ...

عبدالرضا مصری سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه حضور گسترده ملت در انتخابات نشانه حمایت کامل آنها از نظام و ولایت فقیه بود، اظهار داشت: مقام معظم رهبری ابتدای امسال نوید خلق حماسه بزرگ سیاسی در انتخابات خرداد ماه را داده بودند.
 
وی با بیان اینکه خلق حماسه‌ سیاسی توسط ملت ایران تمام تحلیگران داخلی و خارجی را حیرت‌زده کرد، افزود: حتی اغلب تحلیلگران سیاسی نیز احتمال نمی‌دانند که ملت فعالانه در خلق حماسه ‌سیاسی 24 خرداد اینچنین گستره ورود پیدا کند.
 
مصری با اشاره به پیام حضور مردم در انتخابات 24 خرداد تصریح کرد: پیام این حضور لبیک یا خامنه‌ای مردم به آنچه که مقام معظم رهبری گفته بودند، بود.
 
وی با بیان اینکه در حال حاضر بحث یک دولت و یا یک تشکل نیست، ادامه داد: وقتی حماسه‌ای خلق می‌شود؛ نفر به نفر در ایجاد این حماسه اثر داشته‌اند و هر ایرانی در هر کجای دنیا، خود در تراشیدن این پیکره حماسه و آفرینش جدید مؤثر بوده است.
 
نماینده کرمانشاه بیان داشت: در حال حاضر مهم این است که حماسه سیاسی توسط تک تک مردم و با هر برگ رأی آنها شکل گرفت و امیدواریم که ملت بزرگ ایران در سال جدید، سالی پر از توفیق و سربلندی داشته باشند.
 
مصری اضافه کرد: ملت با حضور در پای صندوق‌های رأی حامل پیام خلق حماسی سیاسی از ما به دولتمردان بودند و امروز منتظر حماسه اقتصادی از سوی آنها هستند.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها