امروز : چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵ - 2016 October 26
۰۹:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136941
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 74
«وحید خزایی» نماینده ایران در مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی ...

«وحید خزایی» نماینده ایران در مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;< /strong> با اشاره به بیش از 5 ماه‌ تمرین برای حضور در مسابقات مختلف گفت: پیش از مسابقات بین‌المللی دانشجویان جشنواره ملی قرآن دانشجویان و مسابقه انتخابی مسابقات بین‌المللی دانشجویان را در پیش داشتم از این رو حدود 5 ماه است که درگیر مسابقات هستم و همین امر سبب شده تا آمادگی خوبی برای مسابقات پیش رو داشته باشم.

با حضور در جلسات استاد ابوالقاسمی آمادگی خوبی برای مسابقات دارم

وی از شرکت در جلسات استاد ابوالقاسمی خبر داد و گفت: تمرینات اخیرم بیشتر استماع تلاوت است زیرا نزدیک ایام مسابقات نمی‌توان به حنجره فشار آورد، البته با حضور در جلسات استاد ابوالقاسمی و عمل به نکاتی که وی یاد‌آور می‌شود آمادگی خوبی برای مسابقات دانشجویان مسلمان دارم.

نماینده مصر جدی‌ترین رقیب من در مسابقات است

نماینده کشور در مسابقات بین‌المللی دانشجویان درخصوص رقبایش در این رقابت‌ها گفت: اطلاعات خوبی از رقبا در این مسابقات ندارم اما تا آنجایی که دوستان می‌گویند نماینده مصر قاری نسبتاً خوبی است و شاید رقیب اصلی من هم این فرد باشد.

سال 93 سال خوبی برای من بود

خزایی درخصوص عناوینی که تاکنون کسب کرده است گفت: پیش از این به مقام اول مسابقات امام‌علی(ع) و امامزاده پنج‌تن لویزان رسیده‌ام سال 92 هم مقام سوم مسابقات کشوری مُدهامتان را کسب کردم، اما سال 93 سال خوبی برای من بود و در این سال با کسب مقام نخست جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان و مسابقه انتخابی بین‌المللی دانشجویان به عنوان نماینده کشور در این رقابت‌ها شرکت می‌کنم، همچنین با کسب مقام اول جشنواره ملی امسال در مسابقات کشوری قرآن کریم هم حضور خواهم داشت.

این قاری قرآن کریم در پایان از همه مردم خواست تا برای موفقیت وی در مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان دعا کنند.

انتهای پیام/ک

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار