امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۰:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136945
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
«عزت الله مهرآوران» درباره تولیدات حاضر صدا و سیما به خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: در حال حاضر به ...

«عزت الله مهرآوران» درباره تولیدات حاضر صدا و سیما به خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: در حال حاضر به خاطر اینکه رئیس سازمان صدا و سیما به تازگی تغییر کرده است، مخصوصا برای من و امثال من که دیدگاهی دیگر به تحولات داریم، برای قضاوت بسیار زود است. در این باره باید ثمره کارهایی که الان روی آنتن هست و البته واکنش های مردم را ببینیم و هم چنین منتقدین باید نگاه جدی تری نسبت به کارهایی داشته باشند که ساخته می شود.

بازیگر سریال «وضعیت سفید» درباره فعالیت های تئاتری اش ادامه داد: بعد از این همه سال کار کردن خیلی دوست دارم تا نمایشی را روی صحنه ببرم، اما از آنجایی که به راحتی به هر کارگردانی سالن نمی دهند و من هم باید سالن اجاره کنم در حال حاضر نمی توانم چراکه با شرایط مالی که دارم این برایم امکان پذیر نیست.

وی اظهار داشت: در این سالها تئاتر هم همانطور به فعالیت خود ادامه داده است، اما در این میان مشکل ما تئاتری ها این است که جایی برای ارائه کارهای مان نداریم. باید برای امثال ما که چندین سال پیش کار هنری خود را از همین سالن های تئاتر آغاز کردیم سالن های بیشتری ساخته شود. برخی از دوستان می توانند سالن اجرا کنند و در طول سال اجراهای مختلفی دارند اما کسی مثل من که از نظر مالی توانایی این را ندارم چه باید کنم؟

او درباره دنبال کردن سریال و تئاترها گفت: بخشی از کارها را می بینم چرا که کار دلی ام و دغدغه هنری ام است.

بازیگر سریال «مسیر انحرافی» در مورد افرادی که به تازگی وارد این حیطه شده اند، ادامه داد: باید بین من که 47 سال از عمرم را به پای تئاتر گذاشته ام با فردی که به تازگی وارد این حیطه شده تفاوتی وجود داشته باشد. من نمی گویم که این افراد نیایند، بلکه معتقدم آنها هم باید قبل از اینکه پا به این حیطه بگذارند تجربه های دیگران را آویزه گوش خود کنند و از آنها عبرت بگیرند تا پشتوانه خوبی برای کارشان داشته باشند.

مهرآوران در پایان گفت: در حال حاضر بازنشسته وزارت ارشاد هستم، اما پول بازنشستگی برای زندگی ما کافی نیست و متاسفانه بعد از 65 سال زندگی هنوز اجاره نشین هستم و نتوانستم خانه بخرم.

انتهای پیام/

 

  

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها