امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 23
۲۲:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136951
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
  به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، هفته گذشته در پی اعلام اسامی بخش «نگاه نو» سی و سومین جشنواره فیلم فجر، پایگاه خبری ، مهدوی پیروان ...

  به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، هفته گذشته در پی اعلام اسامی بخش «نگاه نو» سی و سومین جشنواره فیلم فجر، پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دو گزارش خبری «با عنوان علامت سئوال‌هایی که باقی ماند» و رمضان‌زاده شانس خود را در جشنواره سیزدهم امتحان کرد نسبت به حضور فیلم احمد رمضان‌زاده در بین فیلم‌های اول به دبیرخانه جشنواره هشدار داد که مبادا حق فیلمسازان جشنواره در این بخش ضایع شود که بعد توسط دبیرخانه جشنواره فیلم فجر اعلام شد که بررسی‌های لازم در این زمینه انجام می‌شود.

در نهایت با تایید خبر پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به عنوان اینکه «حکایت عاشقی» پس از فیلم سینمایی «بشیر» که در سیزدهمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت دومین فیلم احمد رمضان زاده است، نهایتا هیئت انتخاب «آزادی مشروط» حسین مهکام را جایگزین این فیلم کرد. این رویکرد دبیر جشنواره و دبیرخانه که خود را ملزم به رعایت حقوق فیملسازان میدانند قابل تحسین است و امیدواریم تا پایان سی و سومین جشنواره فیلم فجر بدون هیچ حاشیه‌ای به کار خود ادامه دهد.

انتهای پیام/  

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار