امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۹:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136965
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۰۶
تعداد بازدید: 201
جعفر قادری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به دستور کار کمیسیون برنامه و بودجه مجلس برای لایحه بودجه ...

جعفر قادری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به دستور کار کمیسیون برنامه و بودجه مجلس برای لایحه بودجه 94 کل کشور اظهار داشت: رسیدگی به جزئیات این لایحه عصر امروز در کمیسیون شروع می‌شود و همچنین کمیسیون‌های دیگر بررسی‌ خود را از روز آینده تا پایان هفته ادامه خواهند داد، تا گزارش آن برای کمیسیون تلفیق آماده شود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به اینکه کمیسیون تلفیق هفته آینده شروع به کار خواهد کرد، گفت: اعضای این کمیسیون برای حضور در کمیسیون تلفیق بودجه فردا یکشنبه انتخاب خواهند شد.

وی با تاکید بر اینکه برخی نمایندگان تلاش دارند تا قیمت نفت در بودجه 60 به دلار کاهش یابد، تصریح کرد:‌ با قیمت 72 دلاری نفت درآمدها واقعی نبوده و هر چه بالاتر از 60 دلار باشد، غیر واقعی است.

به گفته قادری همچنین از دیگر موضوعات مورد توجه در بودجه موضوع شناسایی پردرآمدها و پرداخت یارانه نقدی است. یکی از پیشنهادات این بوده که دو دهک پایین جامعه یارانه نقدی بگیرند و برای 8 دهک بالای درآمدی اوراق مشارکت 2 تا 3 ساله منتشر شده تا منابع آن در طرح‌های گازی پارس جنوبی و میادین مشترک هزینه شود.

نماینده شیراز در مجلس ادامه داد: در جلسه‌ای که با وزیر نفت راجع به طرح‌های نفتی و گازی داشتیم، این پیشنهاد مطرح شده است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس افزود:‌ همچنین یکی دیگر از پیشنهادات این است که طلب 34 هزار میلیاردی دولت از محل سهام عدالت که در قالب سهام شرکت‌ها است، به شرکت‌های پیمانکاری فعال در میادین مشترک گازی پرداخت شود.

انتهای پیام/ب

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها