امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۵:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136966
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۰۶
تعداد بازدید: 105
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، سومین قسمت از مجموعه مستندهای «کالای کشتار» که قسمت های پیش آن با استقبال گرم مخاطبان مواجه شد، فردا 14 دی ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، سومین قسمت از مجموعه مستندهای «کالای کشتار» که قسمت های پیش آن با استقبال گرم مخاطبان مواجه شد، فردا 14 دی ماه و در پنجمین روز از جشنواره مردمی فیلم عمار اکران خواهد شد.

مجموعه مستند «کالای کشتار»، ساخته محمدرضا امامقلی و تهیه شده در مرکز سفیرفیلم، دعوتی همگانی به تحریم کالای های صهیونیستی توسط مسلمانان است. این مجموعه مستند در قالب تیزرهای تبلیغاتی در قسمت های متعدد به معرفی برندهای مختلف کالاهای اسرائیلی می پردازد. 5 قسمت از این مجموعه مستند تاکنون در مرکز سفیرفیلم تولید شده است که برای نخستین بار در جشنواره عمار به نمایش در خواهد آمد.

قسمت نخست این مجموعه، با عنوانDrink Warm  در معرفی برند «کوکاکولا»، چندی پیش توسط سفیرفیلم در فضای مجازی منتشر شد که زمینه تولید قسمت های بعد را فراهم کرد. Drink Warm را از قسمت زیر مشاهده کنید:قسمت دوم این مجموعه با عنوان «غذای خوب، زندگی خوب» در معرفی شیر خشک «نان» تولید شده است که در روز نخست جشنواره عمار به نمایش درآمد و با استقبال بسیار مخاطبان روبرو شد.

قسمت سوم این مجموعه با عنوان «استراحت کن، کیت کت بخور» در معرفی برند شکلات سازی «کیت کت» ساخته شده است که شب گذشته در سینمافلسطین به نمایش درآمد.

قسمت چهارم این مجموعه با عنوان «لوازم آرایش لورآل» در معرفی برند محصولات آرایشی «لورآل» ساخته شده است. این قسمت از «کالای کشتار» 14 دی ماه ساعت 16 در سالن 1 سینمافلسطین اکران خواهد شد.

قسمت آخر این مجموعه نیز با عنوان «نستله» به معرفی برند «نستله» می پردازد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها