امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۳:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136971
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۰۶
تعداد بازدید: 165
زهره طبیب زاده نوری در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: ما از آمریکا به عنوان یک دولت غاصب که حقوق شهروندان ...

زهره طبیب زاده نوری در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: ما از آمریکا به عنوان یک دولت غاصب که حقوق شهروندان رنگین پوست خود را غصب می‌کند انتظار نداریم که با کشور ما برخورد صادقانه‌ای داشته باشد.

وی ادامه داد: در هیچ زمینه‌ای نباید هیچ چیزی را مسئولان ما به عنوان نماد حسن نیت آمریکا قبول کنند و در مناسبات خود باید اصل را بر دروغگو بودن و تزویر آنها قرار دهیم مگر اینکه عکس آن ثابت شود.

این نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: ما اصل برائت را در مور د افراد سالم باید در دستور کار خود قرار دهیم اما در مورد آمریکا باید برعکس عمل کنیم و باید بگوییم هر چیزی و هر عملی از طرف آنها تزویر است مگر اینکه عکس آن ثابت شود.

طبیب زاده اظهار داشت: در موضوع پذیرفتن شیردال تقلبی مقصر مسئولان سازمان میراث فرهنگی هستند که در آن زمان آقای نجفی رئیس سازمان میراث فرهنگی بود و این شیء تقلبی را بیخود و به غلط تحویل گرفتند و اقدامات مقتضی را در ورد این اقدامات آمریکا به کار نبردند و متأسفانه در سکوت مسئولان این اقدام از طرف دولت آمریکا به عنوان یک اقدام واقعی قلمداد می‌شود.

وی افزود: مسئولان ما باید هم اکنون این موضوع را کاملا تکذیب و نفی کنند و تقلبی بودن آن به طور رسمی به دولت آمریکا اعلام شود تا این موضوع حمل بر عدم اطلاع دولت ایران تلقی نشود.

این نماینده مجلس اظهار داشت: همان زمان در مورد این موضوع به مسئولان سازمان میراث فرهنگی تذکر داده شد و ما نمایندگان مجلس دوباره در صحن مجلس به میراث فرهنگی در مورد این کوتاهی آنها تذکر خواهیم داد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها