امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۱:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136974
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۰۶
تعداد بازدید: 46
یک منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ در واکنش به خبر خبرگزاری آمریکایی آسوشیتدپرس ...

یک منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ در واکنش به خبر خبرگزاری آمریکایی آسوشیتدپرس که مدعی حصول توافق بین آمریکا و ایران شده که براساس آن تهران مواد هسته‌آی خود را به روسیه منتقل می‌کند، با تأکید بر اینکه توافقی با آمریکایی‌ها صورت نگرفته، خبر آسوشیتدپرس را مضحک و جوسازی مغرضانه رسانه‌ای خواند.

خبرگزاری آسوشیتدپرس شب گذشته با انتشار خبری به نقل برخی منابع مدعی شد که ایران و آمریکا به توافقی موقت دست یافته‌اند که بر اساس آن قرار است تهران بخش اعظم مواد هسته‌ای قابل استفاده برای ساخت تسلیحات اتمی را به روسیه انتقال دهد.

دو دیپلمات روز جمعه در گفت‌وگو با خبرگزاری آسوشیتدپرس مدعی شدند که مذاکره‌کنندگان در گفت‌وگوهای هسته‌ای که در ماه دسامبر (26 آذرماه) برگزار شد برای اولین بار توانستند به دستورالعملی دست یابند که ضمن مشخص کردن حوزه‌های توافق احتمالی، رویکردهای مختلف برای حل مناقشات باقی‌مانده را هم مشخص می‌کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها