امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 20
۰۳:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136980
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۱۵
تعداد بازدید: 125
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شهریه ثابت رشته فلسفه هنر مقطع دکترای تخصصی در دانشکده هنر معماری تهران مرکز ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شهریه ثابت رشته فلسفه هنر مقطع دکترای تخصصی در دانشکده هنر معماری تهران مرکز ورودی& zwnj;های93 در نیمسال اول، با واحد علوم و تحقیقات تهران ورودی‌های نیمسال اول سال 93 برای یک رشته همسان و دارای یک کُد، اختلاف قابل توجهی دارد.

دانشجویان ورودی93 این مقطع در دانشکده هنر معماری تهران مرکز، مبلغ پانزده میلیون و 106 هزار و 54 ریال شهریه ثابت نسبت به دانشجویان همان مقطع با رشته یکسان در واحد علوم و تحقیقات ورودی سال 93 بیشتر پرداخت می‌کنند.

شهریه ثابت دانشجویان علوم و تحقیقات 30 میلیون و 486 هزار و 420 ریال و شهریه ثابت دانشجویان واحد تهران مرکز دانشگاه آزاد 45 میلیون و 592 هزار و 474 ریال است.

براساس این گزارش، این شرایط در حالی است که چندی قبل نیز خبری مبنی بر دریافت مبلغی حدود 80 هزار تومان بابت درس وصایای امام خمینی(ره) از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد دانشکده علوم انسانی علوم و تحقیقات دریافت شده است.

شایان ذکر است که مسئولان این دانشگاه تأکید کرده‌اند که درس وصایای امام خمینی (ره) بدون دریافت شهریه در این دانشگاه ارایه می‌شود.

مستندات دریافت این شهریه‌ها در پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; موجود است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها