امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۷:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136981
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۱۵
تعداد بازدید: 158
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، صبح امروز در یک خوابگاه دانشجویی 7 نفر از دانشجویان دختر در یک حادثه گازگرفتگی ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، صبح امروز در یک خوابگاه دانشجویی 7 نفر از دانشجویان دختر در یک حادثه گازگرفتگی دچار مصدومیت شدند.

بنابراین گزارش و به گفته مسئولان آتش‌نشانی سیستم موتورخانه و دودکش‌های این ساختمان که واقع در خیابان گل‌ها، میدان فاطمی است دچار مشکل شده و گازهای منوکسید کربن به داخل ساختمان نفوذ کرده بود و 7 نفر از دانشجویان دختر که در این ساختمان مستقر بودند دچار گازگرفتگی شده و توسط اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند که حال 3 نفر از آنها وخیم است.

بتول ابراهیمی کارشناس روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در رابطه با این خبر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: این خوابگاه هیچ‌گونه مجوزی از وزارت علوم و صندوق رفاه دانشجویان نداشته است. همچنین وابسته به هیچ دانشگاهی هم نیست.

وی افزود: صندوق رفاه دانشجویان با وقوع این حادثه گروهی را برای بررسی بیشتر موضوع به محل اعزام کرده و مسلما اگر در این مورد خلافی صورت گرفته باشد، برخورد قانونی خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها