امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۶:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136990
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۱۵
تعداد بازدید: 124
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، در این بیانیه آمده است: علما و روحانیون حصون الأسلام هستند تا اینکه میراث گران‌بهای انبیاء ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، در این بیانیه آمده است: علما و روحانیون حصون الأسلام هستند تا اینکه میراث گران‌بهای انبیاء که دین و شریعت الهی است را از گزند تهاجمات و تحریفات حفظ کرده و کاروان بشریّت را به سوی اهداف بلند و آسمانی پیامبران، ائمه معصومین(ع)، هدایت و رهبری کنند. با توجه به گذشت بیش از چند سال از خیزش و بیداری اسلامی مردم مظلوم بحرین، دولت بحرین هر از گاهی با اقدامات نابخردانه خود به‌ویژه در چندین ماه اخیر از جمله در چندین نوبت با حمله به بیت آیت‌الله عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین و در روزهای اخیر نیز اقدام به بازداشت شیخ علی سلمان کرده است.
در ادامه این بیانیه تصریح شده است: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اقدامات دولت آل‌خلیفه علیه روحانیون بالاخص بازداشت روحانی جلیل‌القدر حضرت حجت‌الاسلام و المسلمین شیخ علی سلمان دبیرکل قانونی حزب وفاق بحرین را به شدت محکوم می‌کند و از دولت بحرین می‌خواهد تا هرچه زودتر به بازداشت ایشان پایان دهد، این دولت آگاه باشد با انجام چنین حرکاتی به مشروعیت نخواهد رسید و با این اقدامات، دولت بحرین رو به زوال خواهد رفت.

انتهای پیام/2258/ک

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها