امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۱:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13700
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۵۶
تعداد بازدید: 141
شاهین محمدصادقی رئیس ستاد علی اکبر ولایتی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به حضور پرشور مردم ...

شاهین محمدصادقی رئیس ستاد علی اکبر ولایتی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به حضور پرشور مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها اظهار داشت: همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند امسال سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی است و ملت با حضور خود این حماسه را خلق کردند.

وی تصریح کرد: باید به ملت ایران و مقام معظم رهبری که هر دو در خلق این حماسه نقش اساسی داشتند، تبریک گفت؛ مقام معظم رهبری فرمودند هر رای که در انتخابات به صندوق انداخته شود رای اعتماد به نظام جمهوری اسلامی و سلامت انتخابات است.

محمدصادقی یادآور شد: این حضور گسترده مردم و میلیون‌ها رای ارزشمند در واقع میلیون‌ها رای اعتماد به جمهوری اسلامی و راهبرد سیاسی مقام معظم رهبری بود و از طرف دیگر اعتماد مردم به سلامت انتخابات بود.

رئیس ستاد ولایتی به درصد مشارکت بالای مردم در انتخابات ایران اشاره و اضافه کرد: در هیچ کجای دنیا و حتی کشورهایی مثل آمریکا و فرانسه مشارکت بین 44 تا 56 درصد نیست در حالی که در جمهوری اسلامی ایران این رقم به 80 درصد در این دوره رسیده است و این جای تقدیر است.

وی مشارکت پر شور در انتخابات را آری ملت به مقام معظم رهبری و نه محکم و یک سیلی به صورت دشمنان دانست و خاطر نشان کرد: این حضور باعث شد دشمنان خارجی و ایادی داخلی انها بفهمند این ملت در راستای حرکت آنها حرکت نمی‌کند بلکه مسیر خود را که مسیر اسلام، انقلاب و رهبری است طی می‌کند و دشمنان را مایوس خواهد کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار