امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۰۳:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137004
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۱۵
تعداد بازدید: 168
سید امیر حسین قاضی‌زاده هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد با بیان اینکه کمیسیون اصل 90 مجلس با توجه به شکایات واصله در مورد تخلفات ...

سید امیر حسین قاضی‌زاده هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد با بیان اینکه کمیسیون اصل 90 مجلس با توجه به شکایات واصله در مورد تخلفات پدیده به استاندار خراسان رضوی تذکراتی داده بود، اظهار کرد: مجلس شورای اسلامی در موضوع تخلفات شرکت‌هایی نظیر پدیده، تبرک و پردیسبان گزارش‌هایی داشته اما مسئول رسیدگی به این موضوعات دستگاه‌های اجرایی و مقامات قضائی هستند.

وی افزود: مجلس و به ویژه کمیسیون اصل 90 مجلس در مورد تخلفات این شرکت‌ها در قالب نامه‌ای به استاندار خراسان رضوی تذکراتی داده بودند که باید بیشتر مورد توجه قرار می‌گرفت.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با ابراز نارضایتی از اینکه عموم مردم از تکرار چنین تخلفاتی خسته شده‌اند، خاطرنشان کرد: تخلفاتی نظیر تخلفات شرکت پدیده معلول بوده نه علت، علت چنین ماجراهایی بی‌توجهی دستگاه‌های اجرایی و فساد اداری است.

قاضی‌زاده تصریح کرد: این مسئله صحیح بوده که باید آزادی عمل برای فعالان اقتصادی در چارچوب قانون ایجاد شود اما این موضوع نباید منجر به سهل انگاری دستگاه‌های اجرایی و نظارتی شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برخورد سطحی با چنین تخلفاتی کاری عبث و بیهوده بوده و باید چنین مشکلاتی به شکل ریشه‌ای حل شود که به عقیده بنده ریشه این تخلفات همان غفلت دستگاه‌های اجرایی و نظارتی و در نهایت فساد اداری است.

وی اظهار کرد: مردم ما از این دست تخلفات و ماجراها کم ندیده‌ و حقیقتا امروز خسته شده‌اند، باید علاوه بر معلولان این تخلف، با علت‌های وقوع چنین تخلفاتی برخورد قاطع وجدی صورت گیرد.

 

انتهای پیام/3138/صا30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها