امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۲۲:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137012
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۱۹
تعداد بازدید: 154
به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی کفاشیان در خصوص دبیرکل فدراسیون فوتبال اظهار داشت: آقای نبی فعلا دبیرکل است و تا ...

به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی کفاشیان در خصوص دبیرکل فدراسیون فوتبال اظهار داشت: آقای نبی فعلا دبیرکل است و تا پایان هفته در این خصوص تصمیم گیری خواهیم کرد.

وی در مورد انتخاب نایب‌رئیس عنوان کرد: در این خصوص هنوز تصمیم نگرفته‌ایم. ممکن است انتخاب کنیم و ممکن است این کار را نکنیم چون مجمع باید تصمیم‌گیری کند.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه عابدینی گفته است تاج بهترین گزینه برای نایب‌رئیسی است، گفت:‌هیچ صحبتی در این زمینه نکرده‌ایم. تاج در سازمان لیگ خوب است.

کفاشیان در مورد اینکه شجاعی گفته است هنوز نایب‌رئیس هستم، گفت: او این حرف را به شوخی زده است. شجاعی امروز برای انجام کارهای اداری به فدراسیون آمده بود.

وی در مورد ادامه همکاری حسن‌زاده با فدراسیون عنوان کرد: او ساعت کاری‌اش طوری است که بعدازظهرها به فدراسیون می‌آید.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه گفته می‌شود تیم ملی در استرالیا در هتل دو ستاره اقامت دارد، گفت: اینطور نیست. با مقدس سرپرست تیم ملی هم که صحبت کردم گفت هیچ مشکلی وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا گفته است از بین ژاپن یا استرالیا یک تیم قهرمان می‌شود، گفت: او نظر شخصی‌اش را اعلام کرده است.

وی همچنین در مورد اینکه شیخ سلمان گفته است برای میزبانی دوره آینده جام ملت‌ها سه کشور عربستان، ایران و امارات نامزد هستند،‌گفت: شیخ سلمان اشتباه کرده است. ایران و امارات تنها نامزدها بودند و این موضوع را باید از خودش بپرسید.

کفاشیان در مورد این نامزدی‌اش برای رئیسی AFC گفت: انتخابات کنفدراسیون فوتبال آسیا اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

رئیس فدراسیون فوتبال همچنین اعلام کرد: روز چهارشنبه برای حضور در کنگره کنفدراسیون فوتبال آسیا عازم استرالیا می شوم.

وی در مورد دیدار ایران و عراق گفت: این مسابقه به صورت مستقیم پخش خواهد شد.

انتهای پیام/ی

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها