امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۶:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137019
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مراسم امضای تفاهم‌نامه مابین وزارت کشور و وزارت آموزش و پرورش ظهر امروز شنبه در ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مراسم امضای تفاهم‌نامه مابین وزارت کشور و وزارت آموزش و پرورش ظهر امروز شنبه در دفتر وزیر کشور با حضور وزیران دو وزارتخانه برگزار شد.

عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور دولت یازدهم در مراسم امضای تفاهم‌نامه میان وزارت آموزش و پرورش و وزارت کشور که صبح امروز با حضور اصحاب رسانه در ساختمان وزارت کشور برگزار شد با تأکید بر ضرورت توجه رسانه‌ها به تقویت فعالیت و همکاری بر افزایش مشارکت ملی در پیشبرد برنامه‌ها گفت: رسانه‌ها نقش عمده‌ای را در بین حاکمیت و دولت دارند که باید این نقش را تقویت کنیم.

وی ادامه داد: موضوع آموزش و پرورش از مهمترین نهادهای کشور و ایجاد بسترسازی و انسجام وحدت و بهره‌برداری از ظرفیت‌ها در برنامه‌های کشور است.

رحمانی‌فضلی با اشاره به ظرفیت‌ها و توانایی‌ها در حوزه طبیعی، اقتصادی، مالی، سیاسی خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش مبنا باید بر فعال کردن ظرفیت‌ها و گسترش همکاری‌ها باشد که این نهاد همکار‌ی‌ها را با وزارت کشور داشته است.

رحمانی‌فضلی با اشاره به تفاهم‌نامه امضا شده بین وزارت کشور و وزارت آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: امیدوارم با امضای تفاهم شاهد گسترش فعالیت‌های بیشتری و برداشتن گام‌های موثر بیشتری بین دو وزارتخانه باشیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها