امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۸:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13702
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۵۶
تعداد بازدید: 210
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از نشریه آمریکایی «وال‌استریت‌ژورنال»، دولت آلمان امروز یک‌بار دیگر بر موضع مخالف این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از نشریه آمریکایی «وال‌استریت‌ژورنال»، دولت آلمان امروز یک‌بار دیگر بر موضع مخالف این کشور درباره ارسال سلاح به سوریه تاکید کرد و اعلام کرد که صرف‌نظر از گزارش‌های آمریکا درباره استفاده سوریه از تسلیحات شیمیایی در این کشور، آلمان همچنان پیگیری راهکاری سیاسی برای حل بحران را بهترین راهکار می‌داند.

«گیدو وستروله» وزیر خارجه آلمان روز گذشته در این مورد به پارلمان گفت: «آلمان هیچ سلاحی به سوریه نمی‌فرستد. با این حال دولت آلمان در صورتی که دیگر شرکای ما در مورد دیگری به توافق برسند، به تصمیم آنها احترام می‌گذاریم.»

وی در عین حال گفت که دیگران باید تضمین‌دهند که از تسلیحات سوء استفاده نمی‌شود و گفت: «چه پیش می‌آید در صورتی که افراط‌گرایان و یا تروریست‌ها به سلاح دست‌یابند.در این صورت ما با پیامدهای جدی مواجه خواهیم بود.»

پیش از این «اشتفان زایبرت» سخنگوی دولت آلمان و «آندراس پشکه» سخنگوی وزارت خارجه نیز بر مخالفت دولت بر صادرات تسلیحات به سوریه تاکید کرده بودند.
انتهای ‌پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها