امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۲:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13704
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۵۶
تعداد بازدید: 135
محمد شیخان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه انتخابات روز گذشته در جمهوری اسلامی ایران نشانه ...

محمد شیخان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه انتخابات روز گذشته در جمهوری اسلامی ایران نشانه اعتماد ملت و جریان‌های سیاسی به نظام، مسئولین و دولت بود، گفت: انتخابات دیروز نشان داد که مردم به سلامت، صحت و آزادی انتخابات در ایران باور داشته و توطئه ها و طراحی های دشمنان برای کم رنگ شدن سطح مشارکت هیچ تاثیری در این زمینه نداشته و نخواهد داشت.

وی با تاکید بر اینکه ملت انقلابی و اسلامی ایران همواره با حضور در صحنه‌های مختلف سیاسی در راستای تقویت گفتمان انقلاب اسلامی گام برداشته، خاطرنشان کرد: دشمنان ایران بارها و بارها این ملت را آزمودند و می دانند که نقشه های شوم آنها نتیجه ایی جز شکست ندارد.

معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس‌جمهور با تاکید بر اینکه نظام اسلامی ایران باید به عنوان یک الگوی منطقه‌ای و جهانی مطرح و معرفی شود، افزود:‌ به رقم تلاش‌های بسیار گسترده رسانه‌های معاند و ضد انقلاب برای عدم حضور مردم و یا حداقل، کاهش مشارکت در انتخابات، مردم حضور پرشور و بانشاطی داشتند و ما دیدیم که حتی به رغم پایان ساعات رأی‌گیری و تمدید چندین باره، اما همچنان صف‌های طولانی در شعب اخذ رأی تشکیل می‌شد.

شیخان با بیان اینکه مردم مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان و دشمنان نظام زدند، تصریح کرد: حضور میلیونی مردم در پای صندوق‌های رأی علاوه بر آنکه ترفندها و توطئه‌های دشمنان را خنثی کرد و یک تو دهنی محکم به آنها بود و آنها فهمیدند که مردم، نظام و انقلاب خود را بیش از گذشته دوست دارند و همچنان با تاسی به شهدای گلگون کفن این مرز و بوم مصمم تر و استوار تر از گذشته در مسیر اعتلای گفتمان امام راحل و مقام معظم رهبری پای می فشارند و هر روز با خلق حماسه چشمگیرتر و توفنده تر تا سپردن پرچم این انقلاب مقدس به کف با کفایت یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج) لحظه ایی از پای نخواهند نشست.

وی حضور میلیونی مردم در پای صندوق‌های رأی را نشانه فهم بالای مردم و افزایش بینش سیاسی آنها دانست و گفت: مردم با این حضور خود ضمن حمایت کامل از جمهوری اسلامی، ضریب امنیت ملی را تقویت کرده و پشتوانه قوی برای مسئولین چه در عرصه بین المللی و چه در عرصه داخلی ایجاد کردند.

معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس‌جمهور با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر مشارکت مردم در انتخابات و خلق حماسه سیاسی، تصریح کرد: قطعا با این حضور پرشور مردم در پای صندوقهای رای، حماسه سیاسی مدنظر ایشان محقق شد و مردم لبیک گویان به ندای رهبر خویش در پای صندوقای رای حاضر شدند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها