امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۰:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137044
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار عبدالرضا آقاخانی فرمانده انتظامی استان اصفهان

به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار عبدالرضا آقاخانی فرمانده انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: در ادامه طرح های ویژه مبارزه با مواد مخدر، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با اشرافیت کامل خود در یک کار پلیسی یک ماهه توانستند اعضای باندی که در زمینه قاچاق تریاک فعالیت داشته را شناسایی کنند.

وی افزود: اعضای این باند هنگامی که قصد داشتند محموله بسیار سنگینی از مواد مخدر را به وسیله یک دستگاه خودروی تریلر کانتینردار به شهرهای شمالی کشور انتقال دهند حین تردد در یکی از گلوگاه های شرق اصفهان شناسایی و متوقف شدند.

این مقام مسئول عنوان داشت: در این عملیات بسیار ویژه و پیچیده ماموران بیش از دو تن تریاک را که به شکلی ماهرانه در بدنه کانتینر تریلر جاسازی شده بود کشف کرده و تمامی اعضای باند که سه نفر غیر بومی بودند را دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

سردار آقاخانی کشف این مقدار تریاک در یک عملیات را طی یک سال اخیر بی سابقه عنوان کرد و اظهار داشت: با کشف این محموله مقدار کشفیات مواد مخدر پلیس استان در 10 ماهه سال جاری به 26 تن رسیده است.

فرمانده انتظامی استان، مبارزه با مواد مخدر را یکی از اولویت های اصلی این فرماندهی بیان کرد و گفت: علاوه بر تعقیب، شناسایی و انهدام باندهای قاچاق مواد مخدر در درون شهرها، هم طرح های ویژه مقابله با خرده فروشان، توزیع کنندگان خرد و معتادان بی خانمان، تابلو و ولگرد نیز توسط تیم های ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر دنبال می شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها